Donica z betonu Square. Mech Chrobotek Reniferowy.

99,00 zł

sprzedam


Donica Busko-Zdrój, betonu Busko-Zdrój, Square. Busko-Zdrój, Mech Busko-Zdrój, Chrobotek Busko-Zdrój, Reniferowy. Busko-Zdrój

chrobotek Busko-Zdrój, beton Busko-Zdrój, kwiaty Busko-Zdrój, zieleń Busko-Zdrój, salon Busko-Zdrój

Donica z betonu architektonicznego SQUARE z porostem Chrobotkiem reniferowym

Wersja PREMIUM

Naszą dekorację wyróżnia duża ilość mchu w jakości PREMIUM, która została użyta do wypełnienia donicy. Mech został dokładnie obsadzony, co daje gwarancję pięknego wyglądu przez lata! Donica z porostem Chrobotkiem Reniferowym została w 100% ręcznie wykonana.

Wymiary produktu będącego przedmiotem ogłoszenia:

Długość: 12 cm

Szerokość: 12 cm

Wysokość donicy: 6 cm (+/-) 0,5 cm

Wysokość donicy z mchem: 12-14 cm.

Pozostałe prezentowane donice z mchem poduszkowym oraz Chrobotkiem reniferowym RECTANGLE: cena 159 zł

Wymiary produktu:

Długość: 27 cm

Szerokość: 15 cm

Wysokość donicy: 6 cm (+/-) 0,5 cm

Wysokość donicy z mchem: 12-14 cm.

Dostępna kolorystyka:

- Wiosenna zieleń

- Krwista czerwień

- inne ( na specjalne zamówienie):

- Letnia zieleń

- Jesienna zieleń

- Zimowa biel

Cechy charakterystyczne donicy:

Donica jest wykonana z wysokiej klasy betonu architektonicznego.

- 100% ręcznie wykonana z betonu architektonicznego.

- Zabezpieczona została bardzo dobrej jakości impregnatem chroniącym porowate powierzchnie przed działaniem wody, olejów, tłuszczów, zużytych smarów, wina, kawy, itp.

- Na spodzie donicy umieszczone zostały ANTYrysowe podkładki. Umożliwiają one stawianie donicy na powierzchniach podatnych na uszkodzenia.

Cechy charakterystyczne porostu:

Mech skandynawski, a tak właściwie porost skandynawski w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Jest świetną propozycją dla osób, które lubią zieleń w swoich wnętrzach.

- 100% Naturalny – jest to prawdziwy naturalny porost występujący na skandynawskich polanach. Trawa impregnacja pozwala na zapewnienie, że nie stanie się on siedliskiem żadnych insektów, grzybów czy pleśni. Jest zbierany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do uzyskiwania kolorów wykorzystywane są naturalne barwniki.

- Bezobsługowy - Nie wymaga światła jak również jakiejkolwiek pielęgnacji (podlewania, czy przycinania). Jest dobrym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, bądź po prostu często zapominających o pielęgnacji roślin.

- Antystatyczny – Nie osiada się na nim kurz ani pył.

- Hipoalergiczny – Nie wywołuje alergii (nie zawiera toksycznych chemikaliów). Jest więc, bezpieczny dla dzieci i zwierząt.

- Wskaźnik wilgotności - Jest doskonałym miernikiem wilgotności powietrza otoczenia w jakim się znajduje. Utrzyma on swoją naturalną barwę oraz strukturę, jeżeli zapewnimy mu wilgotność powietrza na poziomie 40-70%, co stanowi standardową wilgotność w naszych pomieszczeniach, w których funkcjonujemy i czujemy się komfortowo.

- Oczyszcza powietrze – Przez cały cykl wchłaniania oraz uwalniania wilgoci z otoczenia filtruje cząsteczki powietrza, tym samym oczyszczając je.

- Dźwiękochłonny – Jest doskonałym absorberem dźwięku.

Donica z mchem stanowi uniwersalną dekorację wielu wnętrz. Doskonale sprawdzi się nie tylko w zaciszu domowym, ale również w aranżacjach hotelowych, biurach, korporacjach, małych firmach czy też restauracjach. Jest świetnym pomysłem na prezent (i co istotne - bezpiecznym – nawet dla alergików, dzieci oraz zwierząt!).

Porost fiński, zwany potocznie jako mech Chrobotek Reniferowy używany przy naszej produkcji pochodzi wyłącznie z oficjalnej dystrybucji norweskiej. Jakość stosowanego porostu określana jest jako klasa Premium. Jest to 100% naturalny produkt i nie jest hodowany laboratoryjnie.

Posiada on następujące certyfikaty:

- Niepalności NS-EN ISO 11925-2:2010 (SP Fire Research AS)

- Zarządzania jakością ISO 9001:2008 (DNV GL)

- Zarządzania jakością ISO 14001:2004 (DNV GL).

Każdy produkt w całości został wykonany w 100% ręcznie, w związku z czym jego wygląd może nieco odbiegać od prezentowanego na zdjęciu.

Zapraszam do obejrzenia innych oferowanych przez nas produktów.

Zapraszam do obserwowania naszego profilu na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/pracowniabetonubambet/

Można znaleźć na nim wiele naszych nowości!


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 482

nr ogłoszenia: 22423