Domek chatka w górach, Obidza, Beskid Sądecki, wakacje, ferie zimowe

250,00 zł

wynajmę


Domek Busko-Zdrój, chatka Busko-Zdrój, górach, Busko-Zdrój, Obidza, Busko-Zdrój, Beskid Busko-Zdrój, Sądecki, Busko-Zdrój, wakacje, Busko-Zdrój, ferie Busko-Zdrój, zimowe Busko-Zdrój

chatka Busko-Zdrój, domek Busko-Zdrój, góry Busko-Zdrój

Chatka znajduje się na wysokości 900m.n.p.m. we wsi Obidza pomiędzy Piwniczną a Szczawnicą przy przełęczy Gromadzkiej tuż obok samej granicy polsko-słowackiej na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Zaciszne odosobnione miejsce z dala od ruchliwej cywilizacji. Doskonałe miejsce do wyciszenia się, złapania dystansu. Nikt nie zagląda przez okno, chyba że leśne zwierzęta. Dom graniczy z działką leśną o powierzchni ponad 1000ha. W domu piec wolnostojący typu koza, obsługa we własnym zakresie. Drewno na opał dostępne przy domku. 30m od domu dostępny prywatny parking. Obok domu miejsce na ognisko wraz z grillem.

200m do skrzyżowania szlaków turystycznych, niedaleko GSB, 5 minut na piechotę od domu możliwość jazdy na kucykach, półtorej godziny na piechotę dostępna jazda konna.
Niedalekie miejsca górskie to: Wąwóz Homole, Wielkie Rogacz, Eliaszówka, Radziejowa (1262m najwyższy szczyt Beskidu Sadeckiego), dwa ostatnie półtorej godziny od domu oba z wieżą widokową.

W Rytrze oraz po stronie Słowackiej dostępne do zwiedzania zamki. W Rytrze jest także rozbudowany park linowy. W Piwnicznej basen, pijalnia wody, spływ Popradem.

150m od domu dostępne miejsce, w którym można spożyć posiłek.

Zimą:
300m od domu trasa dla narciarzy biegowych a w okolicy wyciągi narciarskie w Suchej Dolinie (5 minut autem) , Wierchomli (30 min) oraz Rytrze. Istnienie możliwość dojechania autem, ale polecam zaopatrzyć się w łańcuchy na koła.

Warunku wynajmu:
- w czasie gdy najem z przyczyn prawnych jest niemożliwy możemy odpłatnie udostępnić parking,
W warunkach poza restrykcjami związanymi z covid:
- doba 250zł,
- terminy specjalne jak sylwester itp ustalane indywidualnie.
- termin 3-17 stycznia 350zł za dobę

Proszę o kontakt telefoniczny, nie przez portal.

Ceny dotyczą pobytu do 5 osób.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 447

nr ogłoszenia: 22517